Aktualitātes|Par NBS|Dienests|Personālsastāvs|Vienības|Operācijas|NBS rezerve|Rekrutēšana|Mediji
Resursi un rīki
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Video galerija
Normatīvie akti
Iepirkumi
Līgumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Vakances
Kontaktinformācija
Saites
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Latvijas Republikas Zemessardze
Nacionālie bruņotie spēki / Aktualitātes
Aktualitātes

Nacionālie bruņotie spēki lielu nozīmi pievērš sabiedrības informēšanai par visdažādākajiem notikumiem, kas saistīti ar bruņoto spēku uzdevumu izpildi, kā arī daudzpusīgām aktivitātēm, pasākumiem un konkursiem, kas saistīti ar bruņoto spēku vēsturi un karavīru rekrutēšanu.

Nepieciešamā informācija ir atrodama pasākumu kalendārā, vēstures laika joslā un daudzās citās mājas lapas sadaļās, kas paredzētas tam, lai laikus iegūtu informāciju par tuvākajā laikā notiekošajiem pasākumiem un notikumiem, kas līdz ar to ļauj piesaistīt daudz plašāku interesentu loku valsts aizsardzības jomai.

Gan ar dažādu sabiedrisko pasākumu, gan konkursu palīdzību bruņotie spēki sniedz iespēju ieskatīties karavīru un zemessargu ikdienā un darbībā, tādējādi dodot iespēju ne tikai izglītoties, bet arī iegūt vērtīgas balvas.

Bruņoto spēki informē cilvēkus arī par rīcību, atrodot sprādzienbīstamus priekšmetus - kā atpazīt tos un kā rīkoties nonākot šādā situācijā. Tāpat tiek sniegta informācija, kā rīkoties un ko iesākt, nonākot militārajos poligonos vai to tuvumā, kādas atšķirības vai brīdinājuma zīmes tiek lietotas šajos militārajos objektos un no kā it sevišķi būtu jāuzmanās vai jāizvairās, kā arī par to, ko iesākt, nonākot nelaimes gadījumos gan uz zemes, gan ūdens.

Ir būtiski, ka sabiedrība informāciju var saņemt no tās pirmavota – bruņotajiem spēkiem, tādējādi tika izveidota sava mājas lapa, kā arī plašs sociālo mediju tīkls.

Iepazīsties ar karavīru dienesta gaitu stāstos, fotogrāfijās un video sižetos jau tagad!

  

 Seko karavīru dienesta gaitai arī bruņoto spēku sociālās saziņas tīklos!

         

Aktuālās saites
© Nacionālie bruņotie spēki 2010, Adrese: Kr.Valdemāra ielā 10/12, Rīgā, LV – 1473